Niezmiernie miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Nieformalnej Edukacji KULTURAtka jest partnerem merytorycznym oraz patronem medialnym Akademii Odkrywców Kreatywności.


Powołana do życia w 2002 roku w ciągu 13 lat istnienia, Kulturatka przeobraziła się z niewielkiej poczwarki w pięknego motyla. Ekipę Kulturatki tworzy grupa młodych pasjonatów kultury. Ich zainteresowania naukowe i zawodowe rozpościerają się od horyzontu aż po horyzont. Od kulturoznawstwa, dziennikarstwa i polonistyki, przez psychologię, prawo, historię po biotechnologię! Jedni studiują, inni próbują sił w pracy zawodowej, a niektórzy z powodzeniem łączą i jedno i drugie. Mimo ogromu codziennych obowiązków redaktorzy Kulturatki dokładają wszelkich starań by informacje o najnowszych wydarzeniach kulturalnych dotarły do jak największej grupy mieszkańców Krakowa. Są propagatorami, ale i czynnymi uczestnikami życia kulturalnego w tym mieście. Oprócz działań promocyjnych, organizują również warsztaty edukacyjne i rozwojowe dla dzieci i młodzieży, realizują międzynarodowe projekty, dzięki którym młode osoby mogą poszerzać swoją wiedzę i horyzonty.


Na stronie internetowej Kulturatki znajdziecie informacje ze świata teatru, kina, sztuki, muzyki oraz literatury. Dowiecie się o ciekawych wydarzeniach kulturalnych oraz będziecie mogli wziąć udział w licznych konkursach.


Zachęcamy do zaglądania!